Курс $ 38,00 UAH
Україна, м. Чернігів, вул. 1-ї танкової бригади (Бєлова), 15-а

Бриз (String) – унікальні штори з ниток

Вертикальні жалюзі Бриз (String) – це не що інше, як мотузкові жалюзі. Нитки таких штор неймовірно легкі і витончені, вони підкреслюють незвичайність інтер’єру і служать не тільки для створення краси, а й для захисту від сонця.

Полотнище з тонкої бахроми вражає різноманітністю забарвлень і ідеально вписується в будь-який інтер’єр. Бриз (String) підійде тим, хто хоче підкреслити легкість і простоту дизайну або ж навпаки зробити акцент на яскравості і неординарності.

Ідея  жалюзі Бриз  запозичена зі східних традицій оздоблення внутрішніх покоїв. Перегородки завіс з ниток слугували одночасно для розділення приміщення і його прикраси, надаючи йому деяку таємничість.

Використовувана сьогодні широка палітра кольорів дозволяє створювати всілякі забарвлення, що переливаються, які в свою чергу надають дизайну вишуканий і унікальний вид. Легкість і елегантність штор з ниток прекрасно підійде для великих панорамних вікон, тому що не буде закривати весь вид. Також така завіса відмінно виглядає на балконних виходах і переходах на веранду або терасу. Легке коливання ниток на вітру буде зачаровувати, як біг води, і допоможе створити атмосферу спокою й умиротворення.

Вертикальні жалюзі  Бриз , або як їх ще називають  Стрінг , являють собою не тільки альтернативу простим шторам (портьєрам), але і стануть їх чудовим доповненням.

Зателефонуйте нам або  скористайтеся формою замовлення.

Зв'язатися з нами