Курс $ 38,00 UAH
Україна, м. Чернігів, вул. 1-ї танкової бригади (Бєлова), 15-а

Мультифактурні жалюзі

Це нестандартне рішення для оформлення вікон різних розмірів і конструкцій. Їх основна перевага і відмінність полягає в можливості комбінувати різні рівні, забарвлення і фактури. У них об’єднані всі переваги жалюзі з тканини і пластика.

Цей різновид завіс допомагає втілити в життя самі нестандартні дизайнерські рішення, адже Ви можете скласти свій власний особливий візерунок. Основою для мультифактурних жалюзі є Ваш смак і необмежена фантазія. Саме тому вони завоювали чимало шанувальників. Адже свій особливий стиль допомагає підкреслити індивідуальність і виділитися з натовпу.

Мультифактурні жалюзі підкреслять Ваш інтер’єр

Унікальність офісу або кімнати, кафе чи ресторану стане помітна з першого погляду. Неповторність з’єднань різних фактур і колірних рішень підкреслить Вашу індивідуальність і особливість дизайну. Такі штори зроблять Ваш інтер’єр не тільки красивим, але і стильним.

Робіть правильний вибір

Мультифактурні завіси виготовляються по  індивідуальним ескізам . Вартість замовлення прораховується після виміру і узгодження дизайну. Гарантійне обслуговування здійснюється протягом 12 місяців. Цей вид завіс буде радувати Вас дуже довго, тому що він неймовірно простий в експлуатації і догляді.
Ми готові підкреслити Ваш стиль і вдихнути життя навіть в найскладніший дизайн!

Зателефонуйте нам і отримаєте більш детальну консультацію або  скористайтеся формою замовлення .

Зв'язатися з нами