Курс $ 38,00 UAH
Україна, м. Чернігів, вул. 1-ї танкової бригади (Бєлова), 15-а

Ролети закритого типу

 Uni besta, Bamar

Головна відмінність від відкритих систем полягає в тому, що вал з тканиною захований під акуратним алюмінієвим коробом. Краї тканини закриваються алюмінієвими направляючими, що дозволяє закрити просвіти з боків і запобігає витріпанню  тканини.

Для завішування великих і середніх отворів використовуються ролети закритого типу без напрямних  Bamar-27 .
Максимальна ширина 2500 мм.

Добре продуманий механізм управління дозволяє зупиняти ролет в будь-якому потрібному положенні. Автоматична фіксація допоможе Вам повністю контролювати рівень освітлення кімнати. Не останню роль в цьому відіграє також вибір тканини. Адже щільна матерія буде цілком перешкоджати проникненню світла в кімнату, а тонка лише допоможе розвіяти яскраві сонячні промені.

У таких ролетах застосовуються два види направляючих (плоскі, П-образні). Установка проводиться на штапики за допомогою монтажного скотча, система виглядає як єдине ціле з вікном. Це естетично красиво і дуже практично. Колір каркаса білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махагоні.

Decolux

Тканинні ролети розроблені для мансардних вікон Fakro, Velux, Roto.

Вони оснащені пружинним механізмом або електроприводом. Для більш зручного управління системою, ролет закритого типу може бути обладнаний телескопічною паличкою.

Зателефонуйте нам або  скористайтеся формою замовлення.

Зв'язатися з нами